vybavíme ve Švýcarsku bilance 2020

Lidé, čísla, emoce. Bilance roku 2020

2020 jízda na horské dráze

Jsme digitální, jsme online! Jsme však také šťastní, vyčerpaní a zapálení, a přesně tak byste měli ukončit pracovní rok.

Jak to všechno začalo? Na konci roku 2019 mě napadlo, že bych mohla stranou založit novou společnost, pomocí které bych mohla pomáhat mým krajanům lépe se orientovat ve Švýcarsku. Na začátku roku 2020 mě kontaktovala naše externí marketingová specialistka Šárka Patermanová, protože natrefila nejen na mě, ale viděla také potenciál této nové společnosti.

Co přišlo potom? Naprostý chaos. Kromě nového webu jsem se najednou stala odpovědnou za různé nové profily na sociálních platformách, jako je Instagram a Facebook. Kromě zaměstnání na 60% jsem každý den měla až 35 příchozích hovorů a nekonečné množství e-mailů. Na konci března jsem byla na konci mých sil. Potřebovala jsem najít nějaké řešení.

Outsourcovali jsme telefonní služby a pomalu se sestavil pracovní tým. Vytvořili jsme jasné pracovní postupy a ujasnili interní procesy. Museli jsme vypracovat naši vizi a poslání. Vzhledem k tomu, že jsem v té době neměla dostatečné zkušenosti s důvěrnickou spávou, obrátili jsme se na Seniors@work a získali jsme pro nás toho nejúžasnějšího člověka – Jürga Baumanna. Po 25 letech zkušeností důvěrníka nás Jürg dokonale doplňuje a jako bonus hovoří 6 jazyky.

Byli jsme teď čtyři a všechno dávalo víceméně smysl. Protože jsem si všimla, že potřebujeme nový prostor a chtěli jsme být flexibilní, bylo Spaces jasným rozhodnutím. Jako zázrakem jsme po konzultaci s panem Metehanem Kabacanem získali prostory v bazilejské Grosspeter Tower v 19. patře. Je pravda, že to byla spíše než zázrak jeho kompetence. Jsme vděční i poradenství pana Patricka Hellera z Haworth Schweiz AG, který nám skvěle vybavil naši novou kancelář.

Od té doby se toho hodně událo. Z „UB flexi“ se stala „UB flexi group“, která se skládá z „UB flexi GmbH“, „flexi help“ a „vybavíme ve švýcarsku“. Také jsme založili společnost „flexi homes GmbH“. Jsme online díky MDigital Basel a digitální skrze First-Accouting.

Rok 2020 uzavíráme se 7 zaměstnanci, více než 300 zákazníky a 45 nově založenými společnostmi.

Srdečně děkujeme našim partnerům, zákazníkům a všem, kteří nás podpořili.

Jsme unavení, ale šťastní a těšíme se na rok 2021!

Váš UB flexi tým 😊

Budeme se na vás těšit i v roce 2021

Načítám...