instagram husband hodinový manzel crunch vybavíme ve Švýcarsku

Vytlačí Instagram husband hodinového manžela z trhu? Ten v Curychu bere 19 franků na hodinu za osobu

Instagram Husband vs. Hodinový manžel

Kdo je Instagram husband

Je to pán, kluk, přítel, bratr, jehož povinností je neustále fotit svoji přítelkyni, ženu, kamarádku, sestru na Instagram a jiné sociální sítě.

za každou hezkou holkou na Instagramu je hodný, obyčejný kluk, a cihlová zeď 🙁

Kdo je Hodinový manžel

Hodinový manžel je pan řemeslník, který osamělým ženám nebo nezručným rodinám za hodinovou sazbu montuje nábytek, vrtá poličky, mění žárovky a jiné rukodělné práce v domácnosti a na zahradě.

Po čem ženy touží?

Zatímco před pár lety “ rostli “ hodinoví manželé jako houby po dešti, dnes se skloňuje “ manžel “ pro Instagram ve všech věkových kategoriích a sociálních oblastech. Všechno má svého kupce, svoji cenu, svoji dobu a své první oběti.

Allrounder – Mann für alle Fälle

Oficiálně neoficiální švýcarský název pro hodinového manžela. Fungují většinou na osobní doporučení nebo na základě inzerce zdarma na internetových platformách. Dle způsobu jejich propagace lze odhadnout jejich hodinovou sazbu. Na pinwand.ch se objevuje pán, co nabízí své služby montování nábytku za 20 chf na hodinu, má své vlastní nářadí a je bez auta. Zhruba před rokem byly vidět každodenní úspěchy i strasti čecha Tomáše, který působil v Curychu. Tomáš měl ( pořád má ) profesionální webové stránky pouze v angličtině, perfektně vedl svůj marketing na sociálních sítích, podle fotek zvládl opravit & složit takřka cokoli, na všechno měl nářadí i auto, v nasazení byl skoro každý den a účtoval si 85 franků na hodinu. Jeho práci bylo radost sledovat. Poslední dobou nic nesdílí, možná už Švýcarsko opustil, možná má práce nad hlavu nebo …… Nepřítelem hodinového manžela je neumění sebepropagace a řízení financí.

S Instagram husbandama se roztrhl pytel a jejich revírem je internet

Je po nich poptávka, k výkonu profese jim stačí telefon, zákaznice si umí fotky upravit a chtějí je rychle, ti lepší mají fotoaparát. Musejí mít obrovskou trpělivost, umět brzo vstávat, protože nejlepší fotky jsou ty za východu slunce, znát terén, umět se nacenit a zpropagovat. Ti nejmazanější a nejrafinovanější se nabízejí  přes AirBnb. Tam je totiž pravidelný příliv turistů, jsou většinou ve skupinách a kromě ubytování lze rovnou zabookovat i zážitek, což je právě FOCENÍ na nej místech. Jeho největším nepřítelem je selfie tyč.
Nejvíce pozitivních recenzí má Instagram Husband z Curychu, který si účtuje 19 franků za hodinu a za osobu. Fotograf ze St.Gallenu požaduje 60 franků za hodinu a recenze nemá zatím žádné …

Založení podnikání pro ” manžele “

Pár řemeslníků v portfoliu mám, některým jsem pomáhala jen se založením podnikání, jiným vedu i celé účetnictví.

Jak stále více čtu o fenoménu Instagramových manželů, děsí mne představa, jak se na mně budou na úřadech tvářit, až budu takovému klientovi vypisovat předmět podnikání. Nicméně, abychom předešli problémům jako s oborem “ úklid “, strategii už mám,  bude to FOTOGRAF na volné noze. Na letáky a web propagace, ať si potom napíše co, chce.

A s jakým oborem podnikání ve Švýcarsku pomůžu vám?

Mimochodem nabízet jakékoli atrakce pro turisty na AirbnB nevypadá vůbec bezcenně. V prvním půlroce 2018 hlásila švýcarská hotelová asociace rekord 18,4 mil. prodaných noclehů. Nabídkou focení na Instagram v ceně lákal vloni i curyšský i ženevský hotel Ibis. Celá zpráva v angličtině zde.

Mohlo by vás zajímat

  • Podnikání při zaměstnání ve Švýcarsku. Čemu musíte věnovat pozornost
    Spousta lidí ve Švýcarsku je kromě stálého zaměstnání i samostatně výdělečně činných. Na co byste si měli dát pozor, abyste se vyhnuli konfliktům se zaměstnavatelem? Mnoho zaměstnanců sní o samostatné výdělečné činnosti. Jelikož však ztráta pravidelného příjmu představuje vysoké riziko, je vhodné tento způsob obživy zprvu provozovat jako vedlejší činnost.Podnikání při zaměstnání, pro samostatně výdělečně … Více informací
  • Meldeverfahren – ohlašovací povinnost zaměstnavatele. Seznam zemí, které Švýcarsko akceptuje
    Podnikáte ve Švýcarsku, máte volnou pracovní pozici a našli jste si vhodného kandidáta na krátkodobé angažmá, ale tento člověk nemá švýcarské pracovní povolení? Meldeverfahren  – “ proces hlášení“ – ohlašovací povinnost – umožňuje obyvatelům určitých – pevně daných – zemí Evropy maximálně 90 dní v kalendářním roce pracovat ve Švýcarsku bez nutnosti pracovního povolení. Ohlašovací … Více informací

Diskuze